Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:16 czerwca 2019 roku  |  Imieniny obchodzą: Alina, Aneta, Justyna
A+ A A-

GRYFICKI DOM KULTURY ZAPRASZA NA - "GRYFICKIE LATO MUZYCZNE".

Zapraszamy 19 sierpnia w niedzielę na koncert pt. "O Sole Mio" w ramach Gryfickiego Lata Muzycznego, który odbędzie się o godz. 17:00 w Ogrodzie Japońskim w Gryficach.

 

„O Sole Mio", to tytuł kolejnego już koncertu w wykonaniu naszych trzech tenorów. Jak mówi tytuł, usłyszą w nim państwo znane i chętnie słuchane piosenki włoskie, ale nie tylko. Kto nie zna i nigdy nie słyszał takich utworów jak „Volare", „Felicita", „Marina", „Santa Lucia", Portofino", „Sorento", czy tytułowe „O Sole Mio" ? Te i wiele innych piosenek będziecie mogli państwo posłuchać i zanucić z tenorami w tym koncercie.

W ramach kolejnego pokazu talentów Akademii Młodych Artystów zaprezentują się Julia Modrzejewska oraz Zuzanna Czubaty. Dziewczęta zaprezentują utwory włoskie, zapowiadając koncert główny pt. " O sole mio". Julia zaśpiewa utwór " Il Mondo Prima Di Te" z rep. Annalis'y, a Zuzia słynne " Volare" w arr. Gipsy Kings. Serdecznie zapraszamy!

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk