Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:16 czerwca 2019 roku  |  Imieniny obchodzą: Alina, Aneta, Justyna
A+ A A-

Wymarzone „M” rośnie jak na drożdżach.

Pierwsi lokatorzy wprowadzą się tu dopiero w połowie 2019 roku, ale już widać tempo prac przy budowie obiektu wielorodzinnego przy Jana Dąbskiego.

 

- Idzie jak na przysłowiowych drożdżach, zabudowano już cały teren, zaraz będą zamykać obiekt – mówią okoliczni mieszkańcy, którzy obserwują prace prowadzone na skrzyżowaniu ulicy Jana Dąbskiego z ulicą Akacjową. Wedle planów budowa wielorodzinnego bloku ma zakończyć się do końca grudnia 2018 roku. Pierwsi lokatorzy będą mogli wprowadzić się w połowie roku 2019 roku. W wielorodzinnym budynku, przypomnijmy zaplanowano 20 mieszkań jednopokojowych o powierzchni średnio 25 metrów kwadratowych a także 22 lokali o metrażu około 40 metrów kw. Teren wokół zostanie zagospodarowany małą architekturą oraz zielenią. Powstanie również droga dojazdowa do bloku, który stanie w miejscu, gdzie przez lata funkcjonował parking.

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk