Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:20 listopada 2019 roku  |  Imieniny obchodzą: Edyta, Edmund, Anatol
A+ A A-

Gryficki Dom Kultury zaprasza na wernisaż wystawy fotograficznej "Karkonosze zimą" autorstwa Reginy Nowotarskiej.

Wernisaż odbędzie się 6 grudnia 2018 r. o godz. 17:00 w Muzeum i Galerii "Brama" w Gryficach.

Wystawa czynna: grudzień 2018 r.

 

Regina Nowotarska:
"Fotografią pasjonuję się od najmłodszych lat, jednak dopiero po przejściu na emeryturę znalazłam czas na rozwijanie mojego zainteresowania do tej sztuki. Początkowo należałam do Stowarzyszenia Uniwersytetu Trzeciego Wieku - Koło Foto-Video w Szczecinie. Obecnie należę do Fotoklubu Zamek w Szczecinie i jestem członkiem rzeczywistym Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej Stowarzyszenie Twórców z tytułem AFRP. Uczestniczę w wielu plenerach fotograficznych w całym kraju. Jestem laureatką licznych konkursach krajowych i międzynarodowych. Brałam udział w kilkudziesięciu wystawach zbiorowych zarówno w kraju, jak i za granicą.

Serdecznie zapraszam Państwa na moją pierwszą wystawę indywidualną "Karkonosze zimą".
Karkonosze zimą to głównie krajobrazy, które chciałabym pokazać Państwu jakie zatrzymałam w kadrze podczas wędrówek po naszych pięknych górach."

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk