Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:19 czerwca 2019 roku  |  Imieniny obchodzą: Gerwazy, Protazy, Julianna
A+ A A-

III miejsce "Czwórki" w Wojewódzkim Finale Igrzysk Młodzieży Szkolnych w unihokeju!!

Dużym sukcesem zakończył się udział reprezentantów naszej Czwórki w Wojewódzkim Finale Igrzysk Młodzieży Szkolnych w unihokeju, który odbył się w Wierzchowie w dniu 17 grudnia 2018 roku.

W turnieju wzięło udział 8 najlepszych zespołów z naszego województwa. Po losowaniu drużyny zostały podzielone na dwie grupy, po cztery zespoły. Trafiliśmy do grupy A z zespołami z Malechowa, Dębna i Sianowa. Wszystkie trzy spotkania w grupie zakończyły się naszym zwycięstwem:
SP4 Gryfice : SP Dębno 4:1,
SP4 Gryfice : SP Sianów 2:0,
SP4 Gryfice : SP Malechowo 3:0.
Komplet punktów i tylko jedna stracona bramka, to zagwarantowało nam awans i możliwość gry w strefie medalowej. W półfinale trafiliśmy jednak na bardzo mocnego przeciwnika, drużynę z Bierzwnika. Widać było, że wieloletnie treningi stworzyły dużą przewagę w każdym aspekcie gry. Przegraliśmy aż 1:5 co i tak było niezłym wynikiem patrząc na wyniki tej drużyny z innymi zespołami. Na pocieszenie został nam ważny mecz o brązowy medal ze znanym już nam przeciwnikiem z Malechowa. Całe spotkanie było bardzo emocjonujące i wyrównane, dopiero w rzutach karnych udało się wywalczyć to upragnione 3 miejsce.

Skład drużyny:
Jaśnikowski Damian, Lemański Szymon, Hojczyk Krzysztof, Michalonek Oskar, Pajewski Eryk, Pinczewski Jakub, Siemaszko Damian, Szczygieł Bartosz, Wysocki Szymon.

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk