Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:8 lipca 2020 roku  |  Imieniny obchodzą: Elżbieta, Adrian, Edgar
A+ A A-

„Gryfice-portret miasta i jego mieszkańców”.

Drodzy Państwo w marcu 2019 roku Miejska Biblioteka Publiczna w Gryficach planuje opracować i udostępnić wystawę fotograficzną pt. „Gryfice-portret miasta i jego mieszkańców". Naszym zamierzeniem jest zebranie materiałów w postaci fotografii, które ukażą proces zmian, jakie dokonały się w naszym mieście po 1945 roku. Szczególnie interesują nas fotografie, także te rodzinne, wykonane w przestrzeni miasta.

Pragniemy by wystawa, którą planujemy zaprezentować, stała się dla nas wszystkich okazją do spotkania w jak najszerszym gronie. Pomysł ten do udziału, w którym chcemy Was zaprosić, stanowić może doskonałą okazję do rozmów, wspomnień, które chcielibyśmy z Waszym wymiernym wkładem zarejestrować.
Bardzo często w rodzinnych archiwach przechowywane są przepiękne zdjęcia, na których znajdują się nieistniejące już miejsca. Inspiracją do stworzenia tej wystawy są nasi seniorzy. Wasi dziadkowie i babcie, którzy trzymając w dłoniach pożółkłe fotografie, niejednokrotnie opowiadali związane z nimi interesujące historie. Historie miejsc ludzi i sytuacji życiowych dotyczące tego, jak żyło się kiedyś w naszym mieście.
W związku z tym zwracamy się do Was z gorącą prośbą – jeśli posiadacie jakiekolwiek stare, nawet nieco zniszczone, nadszarpnięte zębem czasu, pożółkłe fotografie Gryfic i ludzi tworzących historię naszego miasta – prosimy skontaktujcie się z nami! Interesują nas wszelkie fotografie.
Wszystkie zdjęcia, po zeskanowaniu wrócą do waszych albumów.
Chętnych do podzielenia się z nami swoimi zbiorami zapraszamy do kontaktu osobistego z Miejską Biblioteką Publiczną w Gryficach, telefonicznie pod nr 887 337 555 lub poprzez maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk