Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:13 grudnia 2019 roku  |  Imieniny obchodzą: Łucja, Otylia, Eugeniusz
A+ A A-

"Walentynki w bibliotece" 18.02.2019 - koncert Jerzego Filara.

"Walentynki w bibliotece" to jak co roku bardzo intensywny okres w życiu biblioteki. To także najlepszy czas, by przekazywać sobie wzajemnie dowody miłości, szacunku i przyjaźni. Naszym prezentem z okazji tego święta niech więc romantyczny koncert Jerzego Filara,

którego publiczność kojarzy z szalenie popularną piosenką "Samba sikoreczka" za którą pan Jerzy Filar otrzymał tytuł laureata 13 Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie w 1976. Jak się okazało dla autora, był to wstęp do kolejnych nagród m.in. I nagrody w Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu oraz pięknej kariery, która nieprzerwanie trwa do dziś . Być może pamiętacie o tym, jak przed rokiem w mini recitalu gościliśmy pana Jerzego Filara w czasie Jubileuszu 70-lecia Miejskiej Biblioteki Publicznej. Wówczas także zapowiadaliśmy jego koncert w "miejskiej" na który jednak jak się okazało, przyszło nam poczekać dłużej, niż sądziliśmy. Dziś jednak wszystko jest już dopięte. Zaś pan Jerzy podobnie jak i my nie może doczekać się spotkania z mieszkańcami naszego miasta.

Koncert, na który mamy przyjemność zaprosić Państwa odbędzie się kilka dni po walentynkach w poniedziałek 18 lutego 2019 roku o godzinie 18.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gryficach. Oczywiście wstęp jak zawsze bezpłatny.

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk