Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:8 lipca 2020 roku  |  Imieniny obchodzą: Elżbieta, Adrian, Edgar
A+ A A-

5-lecie Basenu Pływalni Gryfice.

Dokładnie 5 lat temu 16.10.2014 roku o godzinie 6 rano odwiedzili nas pierwsi Klienci. I tak rozpoczęło się funkcjonowanie długo oczekiwanego przez mieszkańców obiektu Krytej Pływalni. Przez wszystkie te lata z naszych usług skorzystało 273.284 osób.
Sama Pływalnia, jak i teren ją otaczający, cały czas ulega zmianom, staramy się aby jakość oferowanych usług była na najwyższym poziomie, a Państwo czuli się u nas komfortowo.


W naszym harmonogramie na stałe zagościło wiele imprez sportowo-rekreacyjnych:
- Aquathlon;
- Water Challenge;
- Nightmare Challenge;
- Otyliada;
Naszymi najwytrwalszymi Klientami są Panowie Wyrwińscy:
Pan Ireneusz Wyrwiński - około 1200 odwiedzin;
Pan Zenon Wyrwiński - około 1060 odwiedzin;
Dziękujemy Wszystkim za zaufanie i zapraszamy do korzystania.

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk