Błąd
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/gryfice/public_html/gryfice.eu/images/natalia
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/natalia


Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:22 czerwca 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Paulina, Jan, Tomasz
A+ A A-

DZIECI- MAMOM I TATOM

Z okazji Dnia Mamy przedszkolaki z Przedszkola Nr 2 w Gryficach zorganizowały dla swoich rodziców niespodziankę- Dzień Mamy i Taty.

Każda grupa pod pilnym okiem swoich opiekunek przygotowała uroczystą akademię dla swoich rodziców. Piękne recytowane wierszyki, piosenki i tańce w wykonaniu najmłodszych wprawiły rodziców w zachwyt. Każdy występujący przedszkolak otrzymał duże brawa.

Na koniec każda mama otrzymała laurkę, a tata misternie wykonany krawat oraz zdjęcie swojej pociechy w misternie wykonanej ramce z patyczków do lodów. Zarówno rodzice, jak i ich pociechy zaproszone zostały na słodki poczęstunek. Serdecznie należy podziękować wychowawcom dzieci za włożony trud w przygotowanie spotkania i codzienną pracę z najmłodszymi. Uśmiech na twarzy dzieci i ich rodziców najlepiej świadczy o zaangażowaniu i odniesionych sukcesie.

Zachwyceni Rodzice

 

{gallery}natalia{/gallery}

Media

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*