Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:9 kwietnia 2020 roku  |  Imieniny obchodzą: Maria, Marceli, Dymitr
A+ A A-

Ośrodek Pomocy Społecznej w Gryfiach - ogłoszenie!

W związku z zagrożeniem rozprzestrzeniania się i zarażenia koronawirusem, w trosce o Państwa bezpieczeństwo i pracowników Ośrodka Pomocy Społecznej w Gryficach prosimy o ograniczenie do minimum wizyt osobistych w siedzibie Ośrodka i korzystanie z telefonicznej lub elektronicznej formy kontaktu z pracownikami.
Przypominam, że wnioski o świadczenia rodzinne, świadczenia z funduszu alimentacyjnego oraz świadczenia wychowawcze można składać za pośrednictwem portalu Empatia.
Informujemy, iż wypłaty świadczeń w kasie Ośrodka będą odbywały się w dotychczasowych terminach. Wejście do kasy udostępnione będzie na tyłach budynku Urzędu Miejskiego. Prosimy o dostosowanie się do wytycznych pracownika Urzędu.
W przypadku wystąpienia zdarzeń pilnych i interwencyjnych, prosimy o kontakt telefoniczny, w szczególności gdy dotyczy to osób samotnych, starszych i niepełnosprawnych.
Nr tel. 91 38 53 277
adres poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Jowita Piwoni
Zastępca Dyrektora
Ośrodek Pomocy Społecznej

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk