Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:12 lipca 2020 roku  |  Imieniny obchodzą: Jan, Wera, Brunon
A+ A A-

Wystawa Zachodniopomorskich Kolei Dojazdowych w Gryficach – została ponownie udostępniona zwiedzającym.

Zabytki techniki w gryfickim skansenie oglądać można już od poniedziałku (18 maja 2020). Zwiedzanie możliwe będzie w rygorze sanitarnym skonsultowanym z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Szczecinie. W przyszłym tygodniu wznawia działalność także muzealny sklep internetowy.

Wystawa Zachodniopomorskich Kolei Dojazdowych w Gryficach czynna będzie codziennie, od poniedziałku do niedzieli, w godzinach 9.00–15.00. Udostępniony zostanie kolejowy skansen na wolnym powietrzu, wystawa w pawilonie pozostanie niedostępna. Wejście na teren muzeum możliwe będzie wyłącznie w maseczkach ochronnych, po uprzednim zdezynfekowaniu rąk. Bilety będzie można nabyć w odpowiednio zabezpieczonej kasie, płatność wyłącznie gotówką. Na terenie skansenu wymagane będzie zachowanie bezpiecznej odległości od pozostałych zwiedzających. Pracownicy muzeum zobowiązani zostali także do regularnej dezynfekcji wspólnych pomieszczeń.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową Muzeum: https://kolejki.muzeum.szczecin.pl/

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk