Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:12 lipca 2020 roku  |  Imieniny obchodzą: Jan, Wera, Brunon
A+ A A-

Żegnamy Śp. Reginę Borowiak.

Z wielkim smutkiem i poczuciem ogromnej straty żegnamy Śp. Reginę Borowiak, naszą koleżankę, emerytkę, wieloletnią pracownicę Urzędu Miejskiego w Gryficach, z którym zawodowo związana była od 1999 r. Od dnia 05 marca 1999 r. objęła stanowisko ds. rozwiązywania problemów alkoholowych i do dnia przejścia na emeryturę czyli do 28 września 2017 r., wykonywała pracę z zakresu wychowania w trzeźwości i przeciwdziałania alkoholizmowi, oddając potrzebującym całą dobroć swego serca.

Cicha, opanowana, starała się zawsze służyć pomocą. Pracę, którą wykonywała traktowała jako służbę człowiekowi oczekującemu pomocy, pogubionemu w swoich problemach. Renia, tak się do niej zwracaliśmy, była ostoją spokoju, zawsze cichutko, prawie bezszelestnie poruszała się po naszym Urzędzie. Starała się nikomu nie wadzić, a w razie potrzeby zawsze spieszyła z pomocą. Jednocześnie, w tym jakże trudnym dla siebie i bliskich czasie choroby, pokazywała nam, że trzeba walczyć, „nie poddam się tak łatwo" - mówiła. Renia stanowczo za szybko od nas odeszła, w tym roku skończyłaby zaledwie 65 lat.

„Nie odchodzi się tak naprawdę i zupełnie bo, mimo wszystko – pozostaje się w czyjeś pamięci i czyimś czekaniu..."
Pozostaniesz Reniu na zawsze w naszej pamięci.

Burmistrz Gryfic Andrzej Szczygieł
wraz z pracownikami Urzędu Miejskiego w Gryficach

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk