Błąd
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/gryfice/public_html/gryfice.eu/images/przedszkole
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/przedszkole


Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:24 lutego 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Maciej, Bogusz, Modest
A+ A A-

TOLERANCYJNI NAJMŁODSI

W ubiegły piątek, 14 czerwca w Gryfickim Domu Kultury byliśmy świadkami wzruszającego projektu. Już od pięciu lat odbywają się tam cykliczne przedstawienia, których aktorami są podopieczni Przedszkola Nr 1 oraz Ośrodka Rehabilitacyjno - Edukacyjno - Wychowawczego w Gryficach. Takie spotkania mają jeden podstawowy cel: zintegrować dzieci i uczyć tolerancji od najmłodszych lat.

Ten ostatni występ zorganizowany został z potrójnej okazji: Dnia Matki, Dnia Ojca i Dnia Dziecka. Sala była przepełniona, dzieci przejęte, a rodzice, jak zwykle - zachwyceni. Prawdziwie za serce chwytał jednak widok naszych pociech trzymających się za ręce swoich kolegów, którym los nie podarował tyle szczęścia. Każdy jednak miał możliwość powiedzenia wierszyka, zaśpiewania piosenki swojej mamie i tacie. Było również dużo tańca. Kolorowy pociąg zatrzymał się w końcu na przystanku "Tolerancja". Jak mówią wychowawczynie i organizatorki spotkań - Renata Pawelska i Dorota Wysopińska ważne jest, aby niepełnosprawnym zapewnić rozwój w naturalnych warunkach społecznych i to się udaje. Granic rzeczywiście nie było. Dla naszych dzieci wszyscy jesteśmy równi. Czy sami też o tym pamiętamy? 

{gallery}przedszkole{/gallery}

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*