Błąd
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/gryfice/public_html/gryfice.eu/images/gorzyca
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/gorzyca


Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:24 kwietnia 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Aleks, Grzegorz, Aleksander
A+ A A-

FESTYN RODZINNY W GÓRZYCY

"Pogoda nam dopisała. Nie jest ani zbyt gorąco, ani zbyt zimno. Tym bardziej zachęcam do wspólnej zabawy." - tymi słowami dyrektor Szkoły Podstawowej w Górzycy, Marek Fornal oficjalnie rozpoczął sobotnią imprezę zorganizowaną na szkolnym boisku. Były występy artystyczne, loteria fantowa, przejażdżki konne, pokazy strażackie, muzyka na żywo i przyjemności gastronomiczne.  

 

W organizację festynu włączyła się nie tylko szkoła, ale również OSP Górzyca, Rada Sołecka i Wspólny Samorząd, który ufundował (i przyrządził!) pyszną grochówkę oraz przeprowadził konkurs z nagrodami. Wspólnie z mieszkańcami bawił się również burmistrz, który instruował i dopingował swoją samorządową drużynę w jednej z konkurencji. Urzędnicy poświęcili swój wolny czas, wyszli zza biurek i pokazali się górzyczanom trochę z innej strony.  

Największą atrakcją okazały się jednak konkurencje strażackie, w których wzięli udział drugo- i trzecioklasiści. Na naszych oczach "zaliczyli" oni  pierwszą w życiu akcję gaśniczą.

 {gallery}gorzyca{/gallery}

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*