Błąd
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/gryfice/public_html/gryfice.eu/images/ola
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images//ola


Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:10 lipca 2020 roku  |  Imieniny obchodzą: Amelia, Filip, Witalis
A+ A A-

KONCERT CHARYTATYWNY

24 czerwca 2013r. w Gryfickim Domu Kultury odbył się koncert charytatywny na rzecz Aleksandry Witkowskiej - podopiecznej Stowarzyszenia Rodziców Chorych na Białaczkę i inne Choroby Nowotworowe. Ola jest dwulatką ze zdiagnozowaną ostrą białaczka limfoblastyczną. Radosna, wesoła, z dużą inicjatywą i chęcią do zabawy. Od marca br. walczy z ciężką chorobą.

Młodzież z ZSP im. Czesława Miłosza w Gryficach połączyła swe siły i zorganizowała koncert charytatywny, na którym zaprezentowali się wspaniali młodzi wykonawcy: zespół muzyczny z tejże szkoły, kabaret Młodzi Gryficzanie oraz zespół Cześć. Spotkanie poprowadziła uczennica Gimnazjum Nr 1 im. Żołnierzy Armii Krajowej w Gryficach, Malwina Jankowska, która gościnnie wykonała kilka utworów.

W tak trudnych czasach, kiedy na co dzień spotykamy się z brakiem wrażliwości na drugiego człowieka, znalazły się osoby, które przyczyniły się do tego, że mała Ola będzie miała większe szanse na wyzdrowienie.

Możecie Państwo wesprzeć potrzebującą poprzez dokonanie dowolnej wpłaty na konto bankowe w/w stowarzyszenia: Pekao SA II o/ Szczecin nr: 25 1240 3927 1111 0000 4100 0269 tytułem: ALEKSANDRA WITKOWSKA.

{gallery}/ola{/gallery}

Media

kabaret Młodzi Gryficzanie

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk