Błąd
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/gryfice/public_html/gryfice.eu/images/wolontariat
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/wolontariat


Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:26 września 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Justyna, Łucja, Cyprian
A+ A A-

ODWIEDZINY PACJENTÓW ODDZIAŁU PEDIATRYCZNEGO I 'BIEDRONECZEK"

W ramach niedawnych obchodów Dnia Dziecka, uczniowie Gimnazjum Nr 1 w Gryficach wraz z opiekunką, Panią Iwoną Krasowską, odwiedzili po raz kolejny pacjentów Oddziału Pediatrycznego naszego szpitala i grupę „Biedroneczek” w Przedszkolu Nr 1.

Nasz wolontariat stał się już tradycją. I tym razem, przy życzliwym przyjęciu przez Panią Ordynator Janinę Krajewską i personel medyczny Oddziału, nasi uczniowie z klas III A i I B mieli okazję przeprowadzenia dla chorych dzieci zabaw i konkursów. Magdalena Chmielecka, Karolina Matusiak, Katarzyna Przęzak, i Wojtek Kowalski  z klasy III A, a także ich koleżanki zaczynające dopiero pracę  wolontariacką: Anita Braun, Magda Grządzielska, Jessica Januszkiewicz i Klaudia Kulikowska z klasy I B, prowadzili konkursy i zabawy. Uczniowie wywołali uśmiechy na buziach małych pacjentów. Dzieci otrzymały wiele pięknych nagród, które ufundowali sponsorzy na czele z Panią Martą Dudą, nasi nauczyciele oraz uczniowie Gimnazjum Nr 1. Po pożegnaniu z małymi pacjentami młodzież udała się do Przedszkola Nr 1, z którym także współpracujemy. Przeprowadziliśmy wiele zabaw i konkursów, a  grupa „Biedroneczek” ucieszyła się z naszej wizyty i prezentów, które przynieśliśmy. Na koniec naszej wizyty otrzymaliśmy piękne podziękowanie od dzieci, ich opiekunki Pani Iwony Czynsz oraz Pani Dyrektor Wandy Balkowskiej. Dla gimnazjalistów z „Jedynki” praca dla dzieci jest prawdziwą radością, a kadra pedagogiczna szkoły ceni sobie walor wychowawczy wolontariatu.

(JFK)


{gallery}wolontariat{/gallery}

 

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk