Błąd
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/gryfice/public_html/gryfice.eu/images/usmiech
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/usmiech


Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:27 maja 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Juliusz, Magdalena, Jan
A+ A A-

WAKACJE Z "UŚMIECHEM" NA PÓŁMETKU

Zgodnie z zapowiedzią, w 10-ciu sołectwach Gminy Gryfice trwają zajęcia terapeutyczne dla wszystkich chętnych dzieci spędzających wakacje w swoich domach. Organizatorem tych zajęć jest Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych „Uśmiech” w Gryficach, które środki na ich prowadzenie uzyskało w wyniku otwartego konkursy ofert w Gminie Gryfice.

 Dotychczas odbyły się już dwa cykle zajęć z czterech a dotyczyły one „ Bezpiecznych wakacji” oraz „ Sposobów na nudę”. Zajęcia cieszą się dużym zainteresowaniem, za każdym razem ponad 100 dzieci w różnym wieku (od 4 do 16 lat) chętnie uczestniczy w zajęciach plastyczno–ruchowo–edukacyjnych. Spotkaniami objęte są dzieci z miejscowości: Przybiernówko. Grądy, Prusinowo, Dziadowo, Górzyca, Kukań, Wołczyno, Rybokarty, Trzygłów, Ościęcin, Rotnowo, Stawno i Smolęcin. Podczas zajęć dzieci mają okazję wykazać się wiedzą i umiejętnościami, zdobyć nowe doświadczenia ale przede wszystkim spędzić bezpiecznie i w zorganizowany sposób czas wolny. Jest to również zasługa pań na świetlicach wiejskich, które wspaniale pracują z dziećmi i są im szczerze oddane i zaangażowane w swoją pracę. Przed nami jeszcze dwa spotkania i mamy nadzieję, że również i tym razem nasi milusińscy chętnie nam potowarzyszą, aby poprzez zabawę poznawać świat i bezpiecznie w nim żyć.

 

Informacja, zdjęcia: Małgorzata Pietrzak, Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych "Uśmiech" w Gryficach

 

{gallery}usmiech{/gallery}

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*