Logo
Wydrukuj tę stronę

BAJECZNY ŚWIAT MAŁYCH ARTYSTÓW

Feria barw i nietuzinkowych pomysłów „przelana” na karton za pomocą pędzli- tak w skrócie wyglądał drugi dzień zajęć plastycznych w ramach Artystycznych Spotkań Przyjaciół, zorganizowanych przez Gryficki Dom Kultury.

Tym razem nasi podopieczni z fantazją i zaangażowaniem godnym profesjonalistów dekorowali kartonowe kamienice w pięknej scenerii Placu Zwycięstwa pod okiem pań: Agnieszki Wisławskiej, Joanny Małaszczyk oraz Beaty Będkowskiej. Zajęcia plastyczne rozbudzają w dzieciach chęć poszukiwań i tworzenia; zdobywają sprawność manualną oraz uczą się myśleć przestrzennie. Twórcza zabawa daje także dziecku satysfakcję i uczy współpracy.

W tym samym czasie w GDK grupa fotograficzna zgłębiała tajniki najstarszych technik fotografii na papierze: tylbotypii oraz cyjanotypii- wzbudzających ponowne zainteresowanie ze względu na możliwości ekspresji. Uczestnicy warsztatów przede wszystkim bawią się fotografią, wychodząc z założenia, że sprzęt ani techniczna doskonałość nie są ważne! Zajęcia pobudzają wyobraźnię, uwrażliwiają na otoczenie oraz stanowią punkt wyjścia do traktowania fotografii jako środka wyrazu.

 

{gallery}ASP{/gallery}

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk