Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:18 czerwca 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Elżbieta, Paula, Marek
A+ A A-

OTWARCIE ŚCIEŻKI NORDIC WALKING

W dniu 19.09.2013 r. Nadleśnictwo Gryfice w ramach kampanii „Lasy Państwowe Zapraszają” zorganizowało akcję „Trenuj w lesie” połączoną z otwarciem ścieżki Nordic Walking.

Otwarcia dokonał Nadleśniczy Nadleśnictwa Gryfice w obecności zaproszonych gości tj. Wicestarosty, Burmistrza i Zastępcy Burmistrza Gryfic, Komendantów Policji, Straży Granicznej, Straży Pożarnej, samorządowców, lokalnych przedsiębiorców, duchowieństwa oraz przedstawicieli oświaty.

Trening na świeżym powietrzu daje podwójne korzyści- ruch to jednocześnie inhalacja. Nie trzeba nikogo przekonywać, że ruch jest wskazany dla każdego, a leśne ścieżki, drzewa, pniaki z powodzeniem zastąpią przyrządy na siłowni.

Mamy nadzieję, że mieszkańcy oraz przebywający w naszym regionie turyści chętnie skorzystają z przygotowanej dla nich przez Nadleśnictwo Gryfice leśnej infrastruktury turystycznej.

Kampania sportowo - edukacyjna cieszyła się dużym zainteresowaniem o czym świadczyła liczba ok. 300 osób biorących czynny udział w tym spotkaniu.

Info, foto: Nadleśnictwo Gryfice

 

 

 

 

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*