Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:17 stycznia 2019 roku  |  Imieniny obchodzą: Marian, Jan, Antoni
A+ A A-

WSPÓLNA CHWILA Z MIKOŁAJEM

Dnia szóstego grudnia, około godziny 16.00, gdy zapadnie zmrok,
w naszym mieście spodziewamy się wizyty najprawdziwszego Świętego Mikołaja! Ten niezwykły gość bardzo chciałby się spotkać z dziećmi na Placu Zwycięstwa. Nasi milusińscy będą mogli pisać listy, które Mikołaj zabierze ze sobą do Laponii, ponieważ powinien wiedzieć, co chcieliby dostać na przyszłą Gwiazdkę.

Rodziców dzieci prosimy o zgłaszanie się do Hurtowni Artykułów Spożywczych Genowefy Misiak przy ulicy Rapackiego 3 w Gryficach, numer telefonu: 91 384 40 42. Tam pracują Elfy Mikołaja i przyjmują zamówienia na paczki do 29.11.2013 r. Koszt to tylko 19 złotych.

Dzień imienin naszego gościa z dalekiej Laponii rozpoczyna wyjątkowy czas. To najlepszy moment, żeby wprowadzić już wszystkich w atmosferę Bożego Narodzenia. Jeśli chcemy w blasku świateł, przy dźwiękach świątecznej muzyki i wśród zapachów zimowych smakołyków poczuć, że najpiękniejszy czas w roku już tak blisko koniecznie przyłączmy się do jarmarku bożonarodzeniowego ze swoim stoiskiem. My zapewniamy bezpłatny udział i imprezę kulturalną. Reszta zależy od Państwa kreatywności. Więcej informacji udzielamy w pokoju 216 w Urzędzie Miejskim oraz pod numerem telefonu: 91 38 53 269. Serdecznie zapraszamy!

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk