Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:21 lipca 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Andrzej, Wiktor, Daniel
A+ A A-

PLEBISCYT "PRZEDSIĘBIORCZA KOBIETA WIEJSKA"

Zachodniopomorska Izba Rolnicza ogłasza plebiscyt „Przedsiębiorcza Kobieta Wiejska” roku 2014. Plebiscyt ma na celu podkreślenie roli i wkładu kobiet wiejski na rzecz rozwoju rolnictwa i obszarów wiejskich. Zadaniem plebiscytu jest prezentacja tych rolniczek, mieszkanek wsi, które swoim działaniem przyczyniają się do wzrostu innowacyjności w gospodarstwach, ochrony środowiska, osiągają sukcesy na rynku, swoją wiedzą i doświadczeniem chętnie dzielą się z innymi.

Zapraszamy do udziału w Plebiscycie wszystkie Panie, które chciałyby poszczycić się swoją pracą i osiągnięciami.

Czytelnicy miesięcznika Echo Zachodniopomorskiej Wsi oraz odwiedzający stronę www.zir.pl co miesiąc będą wybierać Przedsiębiorczą Kobietę Wiejską, a następnie spośród laureatek z każdego miesiąca zostanie wybrana Przedsiębiorczą Kobietę Wiejską Roku 2014.

W Plebiscycie mogą brać udział kobiety pracujące na rzecz rolnictwa i rozwoju obszarów wiejskich działające na terenie województwa zachodniopomorskiego. Uprawnieni do zgłaszania kandydatur są natomiast wszyscy czytelnicy miesięcznika Echo Zachodniopomorskiej Wsi, internauci, instytucje rolnicze w województwie zachodniopomorskim oraz same zainteresowane.

Zgłoszenia kandydatek do tytułu „Przedsiębiorcza Kobieta Wiejska” dokonuje się za pomocą ankiety zgłoszeniowej, która jest do pobrania ze strony www.zir.pl. Ankiety zgłoszeniowe wraz ze zdjęciem kandydatki należy przesyłać na adres: Zachodniopomorska Izba Rolnicza, ul. Smolańska 4, 70-026 Szczecin lub na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. . Wypełniona ankieta musi być czytelnie podpisana i zawierać numer telefonu osoby zgłaszającej w celu możliwości dokonania weryfikacji zgłoszenia. Dołączone zdjęcia wszystkich zgłoszonych rolniczek zostaną opublikowane w gazecie Echo Zachodniopomorskiej Wsi oraz na stronie internetowej www.zir.pl. Format zdjęć jest dowolny. Nadesłanych zdjęć nie zwracamy. Zgłoszenia ważne są tylko wtedy, gdy ankieta wypełniona jest czytelnie z odręcznym czytelnym podpisem kandydatki.

Laureatką tytułu Przedsiębiorczej Kobiety Wiejskiej danego miesiąca zostanie kandydatka, która otrzyma największą ilość głosów internautów w danym miesiącu.

Wszelkie informacje na temat plebiscytu zamieszczone na stronie Organizatora, tj. www.zir.pl. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 91 484 40 72 lub 94 346 05 14 od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16.

Więcej informacji o plebiscycie:  http://www.zir.pl/konkursy/

 

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk