Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:21 lipca 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Andrzej, Wiktor, Daniel
A+ A A-

ZAGRAJĄ DLA ZWIERZĄT

Stowarzyszenie Coachów i Doradców Personalnych oraz Gryficki Dom Kultury zapraszają na koncert charytatywny "Rock dla Zwierząt", który odbędzie się w piątek 24 stycznia br. godzina 18:00 w GDK.

Wejściówka na koncert w cenie 5 zł zostanie w całości przeznaczona na pomoc dla bezdomnych zwierząt z zaprzyjaźnionego z naszym miastem schroniska w Sosnowicach. Na scenie wystąpią: Exsillum - cover band Szczecin, Titty Twister - Najbardziej znany i lubiany gryficki  rock cover band. Na tą specjalną okazję reaktywował się również, prosto z  Irlandii, Beyond Personality, natomiast gwiazdą wieczoru będzie szczeciński GodBite. Dzieła dopełni charyzmatyczny Beyond Side wraz ze swoim nieobliczalnym wokalistą. Organizatorzy koncertu zwracają się z apelem o przyniesienie wraz ze sobą karmy dla zwierząt. Nawet najmniejsza puszka karmy wypełni głodny brzuszek bezdomnego zwierzaka. Jeśli chcesz przyłączyć się lub wspomóc naszą akcję, skontaktuj się z nami tel: 661 940 380.

Informacja: GDK

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk