Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:19 lipca 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Alfred, Wincenty, Włodzisław
A+ A A-

IV KONKURS WIEDZY O ZIEMI GRYFICKIEJ

Szanowni Nauczyciele Historii i Wiedzy o Społeczeństwie,

Drodzy Uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych Gminy Gryfice.

Miejska Biblioteka Publiczna w Gryficach i Szkolne Koło Miłośników Ziemi Gryfickiej przy Gimnazjum nr 1 im. Żołnierzy Armii Krajowej w Gryficach ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w IV Konkursie Wiedzy o Ziemi Gryfickiej.

Celem konkursu jest promowanie wiedzy o historii miasta Gryfice i całego regionu oraz rozbudzenie ciekawości młodzieży dotyczącej przeszłości naszej Malej Ojczyzny, zarówno tej najstarszej, jak i najnowszej. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.Zostanie przeprowadzony w dwóch etapach. Finał odbędzie się 06 marca 2014 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gryficach. Patronat nad Konkursem objął Burmistrz Gryfic Andrzej Szczygieł. Finaliści konkursu otrzymają dyplomy uczestnictwa oraz  atrakcyjne nagrody rzeczowe. Jesteśmy przekonani, że Konkurs przyczyni się do zainteresowania młodzieży historią Naszego regionu, w którym żyjemy, uczymy się i pracujemy. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie Biblioteki w zakładce Konkursie Wiedzy o Ziemi Gryfickiej.

 

PATRONAT HONOROWY

Burmistrz Gryfic

Andrzej Szczygieł

 

Organizatorzy:

Miejska Publiczna Biblioteka w Gryficach

Małgorzata Franek

Radny Gminy Gryfice

Jan Major

Szkolne Koło Miłośników Ziemi Gryfickiej przy Gimnazjum nr 1 w Gryficach:

Patryk Urbanowicz, Kamil Ścisłowski, Kasia Kulig, Izabela Żebrowska, Bartłomiej Malczewski, Mateusz Hłąd, Bartosz Malinowski, Julia Janowska, Nikola Terka, Natalia Fiał , Natalia Kosovets, Julia Capała, Jakub Lubiński, Sandra Nowicka, Alicja Łęgowik  Opiekun - Jacek Lew

 

Zdjęcie: III Konkurs Wiedzy o Ziemi Gryfickiej, 2013 r.

 

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*