Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:21 lutego 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Eleonora, Feliks, Kiejstus
A+ A A-

GIMNAZJUM NR 2 LAUREATEM KONKURSU "U NAS JEST NAJPIĘKNIEJ"

W 2013 roku Gmina Gryfice już po raz dziesiąty przystąpiła do ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej „Zachowaj Trzeźwy Umysł”, której podstawą jest kompleksowy pakiet materiałów edukacyjno-profilaktycznych.

Każdego roku konstruowany jest nowy zestaw poradników, plakatów i ulotek, dyplomów i certyfikatów, który umożliwia realizację projektu w szkołach i jednostkach samorządowych. Pakiet materiałów obejmuje publikacje zaprojektowane z myślą o rodzicach, nauczycielach, sprzedawcach alkoholu i o kierowcach. W kampanii uczestniczą każdego roku wszystkie szkoły podstawowe i gimnazja naszej gminy. Wielu uczniów naszej gminy otrzymało już  cenne nagrody za prace wykonane w ramach kampanii. W 2013 w gronie laureatów konkursu dla szkół „U nas jest najpiękniej” znalazło się Gimnazjum Nr 2 w Gryficach.

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*