Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:21 lipca 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Andrzej, Wiktor, Daniel
A+ A A-

POMÓŻMY SZKOLNEJ BIBLIOTECE W PRUSINOWIE

Drodzy Mieszkańcy!

Nieopodal Gryfic w Prusinowie, podczas niedawnych mrozów doszło do całkowitego zalania małej, szkolnej biblioteki. Najbardziej boli strata podstawowych lektur szkolnych. Stowarzyszenie Coachów i Doradców Personalnych organizuje akcję zbiórki lektur szkoły podstawowej. Być może macie jakieś od lat nie otwierane książki, które jednak wciąż nadają się do czytania przez dzieci.

Jeśli zależy ci aby jej historia nie zginęła, a sama służyła dzielnie nowemu pokoleniu, przynieś ją w jedno z miejsc zbiórki:
-Gryficki Dom Kultury
-Miejska Biblioteka Publiczna
-Szkoła Podstawowa W Prusinowie
-Hala Widowiskowo-Sportowa Gryf Arena

Standardowa lista lektur szkolnych klas 1-6 jest dostępna m.in. tutaj : http://spprusinowo.szkolnastrona.pl/index.php?p=m&idg=mg%2C24

Jest ważne aby nasza społeczność przekazywała młodszym wiedzę i szacunek dla książki, tym bardziej zapraszamy również na wspólne czytanie książek dla dzieci podczas ferii organizowanych m. in. przez Gryf Arenę jak i naszą Bibliotekę Publiczną. Cieszy fakt, że nie są to już tylko dawne teleferie, które sam dobrze pamiętam.

Jako atrakcję zapraszamy 21 Marca godz. 18:00 do Szkoły w Prusinowie na otwarte zajęcia Zumby, prowadzone przez profesjonalną trenerkę, niewielki koszt wstępu zostanie przeznaczony na wsparcie zakupu podręczników.

Nie bądź obojętny - Dołącz do nas.

 

Informacja: Stowarzyszenie Coachów i Doradców Personalnych

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk