Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:24 maja 2019 roku  |  Imieniny obchodzą: Joanna, Zuzanna, Milena
A+ A A-

ORŁY Z PRUSINOWA WYGRYWAJĄ PUCHAR

W piątek 8 marca br. na orliku przy Gimnazjum nr 2 w Gryficach w godzinach popołudniowych przy sztucznym oświetleniu odbył się Otwarty Turniej Piłki Nożnej z Okazji 68. Rocznicy w Wyzwolenia Gryfic o Puchar Burmistrza Gryfic. Do Turnieju mimo chłodu zgłosiły następujące zespoły: ORZEŁ PRUSINOWO, KURASIE, DIEGO, LESZCZYKI, DZIECI KUKURYDZY, SPARTA OLDBOJE, FC KIRI.

Organizatorem Turnieju była Szkółka Piłkarska „Diego” i Gimnazjum nr 2 a Turniej przeprowadził Wiesław Pietrzak, który przywitał zespoły, omówił zasady Turnieju i życzył sportowej rywalizacji. Drużyny rywalizowały ze sobą pierwszy raz w tym roku o puchar ufundowany przez Burmistrza Gryfic i trzeba przyznać, że zawodnicy spragnieni rywalizacji podeszli poważnie do tego Turnieju, a mecze rozegrane były przy dużym zaangażowaniu zawodników. Emocji nie brakowało, a kibice dopingowali swoje zespoły.

Turnieje amatorskie będą odbywały się co dwa tygodnie od marca końca grudnia o ile pozwolą na to warunki atmosferyczne. Tym razem nie było wielkich niespodzianek ale młodzi chłopcy z Diego urwali punkt zwycięzcy całego turnieju drużynie z Prusinowa, a występ starszych panów oldbojów Sparty pokazał ile jeszcze młodzi chłopcy muszą ćwiczyć aby pokonać rutyniarzy. Zacięty mecz o III miejsce stoczyły ze sobą drużyny KURASIE Z DZIEĆMI KUKURYDZY, a doświadczona drużyna Kurasiów mająca w swoich szeregach prawie 60-letniego zawodnika pokonała przeciwników 4:0. W meczu o I miejsce spotkały się drużyny ORZEŁ PRUSINOWO i OLDBOJE SPARTY i mimo ambitnej postawy starszych panów nie udało im się pokonać przeciwnika. Ostatecznie Orzeł pokonał Spartę 4:2 i okazały puchar ufundowany przez Burmistrza Gryfic pojechał do Prusinowa.

Grupa A
Orzeł Prusinowo
Kurasie
Diego

Grupa B
Leszczyki
Dzieci Kukurydzy
Sparta Oldboje
FC Kiri

WYNIKI
Leszczyki - Dzieci Kukurydzy 1:3
Orzeł Prusinowo - Kurasie 4:1
Sparta Oldboje - FC Kiri 6:0
Orzeł Prusinowo - Diego 1:1
Dzieci Kukurydzy - FC Kiri 0:0
Leszczyki - Sparta Oldboje 1:6
Kurasie - Diego 5:2
Dzieci Kukurydzy - Sparta Oldboje 0:3
Leszczyki - FC Kiri 0:3

Mecz o III miejsce: Kurasie - Dzieci Kukurydzy 4:0
Mecz o I miejsce Orzeł Prusinowo - Sparta Oldboje 4:2

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk