Błąd
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/gryfice/public_html/gryfice.eu/images/niezwykla
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/niezwykla


Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:19 czerwca 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Gerwazy, Protazy, Julianna
A+ A A-

NIEZWYKŁA WYPRAWA

W czwartek, 27 lutego, dzieci z MBP w Gryficach udały się na kolejną wycieczkę w ramach ferii zimowych, tym razem do Urzędu Miejskiego w Gryficach. Tutaj spotkały się z Burmistrzem Gryfic – Andrzejem Szczygłem, który zaprosił małych gości do sali konferencyjnej i porozmawiał o ich problemach.

Odpowiadał na zadawane pytania i opowiedział o swojej pracy. Przed opuszczeniem sali, chętni próbowali przemawiać z mównicy. Następny przystanek to Urząd Stanu Cywilnego, przyjemne i miłe pomieszczenie, w którym wszyscy wygodnie usiedli i wysłuchali objaśnień pani Grażynki, lecz nikt nie zdecydował się zawrzeć związku małżeńskiego, nawet fikcyjnego. Procedurę wyrabiania dowodów osobistych przedstawiły panie pracujące w Ewidencji Ludności, wydającym ten ważny dokument. Dzieci odwiedziły również Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego gdzie dowiedziały się, jaką rolę ono pełni, by każdy mieszkaniec czuł się bezpiecznie.

Cała wycieczka utrwalona została na licznych fotografiach.

 

Informacja, zdjęcia: Anna Burda, MBP

 

{gallery}niezwykla{/gallery}

 

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*