Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:24 września 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Dora, Gerard, Teodor
A+ A A-

FOTOGRAFIA PRZYRODNICZA I PODRÓŻNICZA - ZAPOWIEDŹ WYSTAWY

20 marca br. w czwartek w Muzeum i Galerii „Brama” w Gryficach /początek godz. 17.00/ odbędzie się wernisaż wystawy fotograficznej gryficzanina pana Pawła Staniszewskiego.

Jak pisze o sobie bohater popołudnia… urodziłem się, mieszkam i pracuję w Polsce na Pomorzu Zachodnim. Zawodowo zajmuję się problematyką ścisłą, jest to ekonomia i zarządzanie, coś co wymaga ciągłego wysiłku i skupienia. Praca wiąże się z ciągłym rozwiązywaniem problemów. To męczy zwłaszcza psychicznie i dlatego szczególnie dziękuję Najwyższemu, że obdarował mnie dwiema pasjami.

Te pasje to podróże i fotografia przy czym ta druga z moich pasji jest ściśle związana z podarunkiem komunijnym jakim stał się mój pierwszy aparat analogowy Ami 66. To za jego pomocą zrobiłem swoje pierwsze fotografie, i to właśnie on jak się wydaje stał się podwaliną wystawy którą Państwu zaprezentuję. Obecnie w dobie rozwoju fotografii aparat analogiczny zamieniłem na „cyfrę”, chociaż czasami z nostalgią „odkurzam” moje analogi próbując nimi zatrzymywać w kadrze przygody mojego życia.
Druga z pasji ściśle współgrająca i zarazem ściśle uzupełniająca tę pierwszą są podróże. Mogłem je jednak zacząć realizować dopiero, kiedy pozycja zawodowa pozwoliła na ich finansowanie.
Czasem myślę, że gdybym mógł ponownie zaczynać to zostałbym pewnikiem podróżnikiem, taki Tony Halik i Elżbieta Dzikowska w jednym ;)
Na wystawie którą zaprezentuję w „Bramie” znajdziecie moje osobiste fotograficzne wrażenia z podróży, do Kenii, Meksyku, Dominikany, Wysp Kanaryjskich - Teneryfy, Gomery, Fuertaventury, Egiptu, Maroka, Izraela, oraz Wysp Greckich - Krety, Santorini. My już dziś w imieniu autora oraz swoim zapraszamy więc wszystkich państwa na tą międzynarodową podróż przyrodniczo-fotograficzną.

Informacja: Gryficki Dom Kultury

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk