Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:26 kwietnia 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Maria, Marcelina, Marzena
A+ A A-

FINAŁ ZBIÓRKI KSIĄŻEK DLA BIBLIOTEKI W PRUSINOWIE

21 marca dobiegła końca trwająca ponad miesiąc akcja zbiórki książek dla szkolnej biblioteki w Prusinowie. Zakres działań pozwolił również na doprowadzenie do stanu używalności, wcześniej kompletnie zniszczonego pomieszczenia biblioteki oraz sali komputerowej.
W wyniku zbiórki udało się zebrać około 300 książek, w tym lektur oraz dokonać napraw na kwotę tysiąca złotych. Nie udałoby się to bez bezinteresownej i charytatywnej pomocy wielu rodziców i osób dobrej woli którzy przyczynili się do tego sukcesu. Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Prusinowie wraz z koordynatorem akcji, przedstawicielem Stowarzyszenia Coachów i Doradców Personalnych, kierują najszczersze podziękowania dla instytucji i wszystkich osób które wsparły nas swoją pomocą, w szczególności wspierali nas:
-Miejska Biblioteka Publiczna
-Gryficki Dom Kultury
-Hala Widowiskowo-Sportowa Gryf Arena
-Echomedia.info
-Gryfickie Echa
-Gryfickie.info
-Superportal24.pl
-Radio Plus Gryfice
-Gmina Gryfice
-Starostwo Powiatowe

Warto zaznaczyć, że książki spływały do nas także od osób prywatnych, świetlic wiejskich oraz innych anonimowych źródeł. Finałowi zbiórki towarzyszył szereg zajęć integrujących; zajęcia Zumby prowadzone przez fantastyczną instruktorkę, samoobrona dla kobiet i dzieci oraz obchody święta wiosny. Biblioteka zapewnia, że żadna pozycja nie zostanie zaniedbana i posłuży jeszcze długi czas kolejnym pokoleniom.        
© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*