Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:19 sierpnia 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Konstancja, Emilia, Julian
A+ A A-

FINAŁ ZBIÓRKI KSIĄŻEK DLA BIBLIOTEKI W PRUSINOWIE

21 marca dobiegła końca trwająca ponad miesiąc akcja zbiórki książek dla szkolnej biblioteki w Prusinowie. Zakres działań pozwolił również na doprowadzenie do stanu używalności, wcześniej kompletnie zniszczonego pomieszczenia biblioteki oraz sali komputerowej.
W wyniku zbiórki udało się zebrać około 300 książek, w tym lektur oraz dokonać napraw na kwotę tysiąca złotych. Nie udałoby się to bez bezinteresownej i charytatywnej pomocy wielu rodziców i osób dobrej woli którzy przyczynili się do tego sukcesu. Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Prusinowie wraz z koordynatorem akcji, przedstawicielem Stowarzyszenia Coachów i Doradców Personalnych, kierują najszczersze podziękowania dla instytucji i wszystkich osób które wsparły nas swoją pomocą, w szczególności wspierali nas:
-Miejska Biblioteka Publiczna
-Gryficki Dom Kultury
-Hala Widowiskowo-Sportowa Gryf Arena
-Echomedia.info
-Gryfickie Echa
-Gryfickie.info
-Superportal24.pl
-Radio Plus Gryfice
-Gmina Gryfice
-Starostwo Powiatowe

Warto zaznaczyć, że książki spływały do nas także od osób prywatnych, świetlic wiejskich oraz innych anonimowych źródeł. Finałowi zbiórki towarzyszył szereg zajęć integrujących; zajęcia Zumby prowadzone przez fantastyczną instruktorkę, samoobrona dla kobiet i dzieci oraz obchody święta wiosny. Biblioteka zapewnia, że żadna pozycja nie zostanie zaniedbana i posłuży jeszcze długi czas kolejnym pokoleniom.        

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk