Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:24 września 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Dora, Gerard, Teodor
A+ A A-

WYMIANA MŁODZIEŻY W NIEMCZECH

Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki w Szczecinie w ramach współpracy z Krajem Związkowym Maklemburgia - Pomorze Przednie i z organizacją Jugendwerk Aufbau Ost JAO gGmbH co roku aktywnie uczestniczy w realizacji projektu wymiany młodzieży pn. Dobrowolny Rok Ekologiczny.

Również w tym roku 5-osobowa grupa młodzieży z województwa zachodniopomorskiego będzie miała możliwość wyjazdu do Niemiec i uczestnictwa w rocznych praktykach organizowanych w Kraju Maklemburgia - Pomorze Przednie.

Warunki, jakie musi spełniać kandydat do udziału w praktykach są następujące:

-        wiek od 18 do 25 lat,

-        obywatelstwo polskie,

-        zameldowanie na terenie województwa zachodniopomorskiego,

-        gotowość do pracy w wymiarze 8 godzin na dobę, 40 godzin w 5-dniowym tygodniu pracy,

-        dobra umiejętność komunikowania się w języku niemieckim.

Mile widziane będą osoby działające na rzecz ochrony środowiska i edukacji ekologicznej.

Osoby zainteresowane udziałem w rocznej praktyce proszone są o złożenie następujących dokumentów:

-        list motywacyjny (w języku polskim i niemieckim),

-        życiorys (w języku polskim i niemieckim),

-        kopię ostatniego świadectwa szkolnego lub dyplomu ukończenia studiów (ewentualnie zaświadczenie o kontynuowaniu nauki),

-        zdjęcie (może być wydrukowane, np. na życiorysie),

-        adres do korespondencji wraz z numerem telefonu i podaniem poczty elektronicznej,

-        oświadczenie o stanie zdrowia (przed podjęciem praktyki należy poinformować o ewentualnym uszczerbku na zdrowiu/upośledzeniu, istotnym przy pracy w ramach DRE),

-        oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

 Eliminacje do udziału w praktykach przebiegać będą w dwóch etapach:

I: weryfikacja złożonych dokumentów,

II: rozmowa kwalifikacyjna.

Informacje dotyczące praktyk: www.foej-jao.de, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , tel. 91 430 3647.

Zgłoszenia, z dopiskiem „Dobrowolny Rok Ekologiczny”, można nadsyłać w terminie do 31 lipca 2013 r. (data stempla pocztowego) na adres: Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki w Szczecinie, Wydział Infrastruktury i Rolnictwa, ul. Wały Chrobrego 4, 70-502 Szczecin.

Warunki, jakie musi spełnić kandydat do udziału w praktykach znajdują się również w załączeniu.

Zdjęcie: foej-jao.de

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk