Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:21 lipca 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Andrzej, Wiktor, Daniel
A+ A A-

SMOKI, CO BROKUŁÓW JEŚĆ NIE CHCIAŁY

Zapewnienie zdrowia, bezpieczeństwa dzieciom jest jednym z podstawowych i najważniejszych obowiązków wychowawców, nauczycieli, rodziców.  Pamiętając o tym, szkolne koło teatralne ,,Minimki'' ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Gryficach, prowadzone przez panią Martę Rutkowską zorganizowało dnia 16 kwietnia 2014 r. spektakl pro-zdrowotny pt. ,,Smoki, co brokułów jeść nie chciały''.

Widowisko miało na celu ukształtować świadomość na temat czynników sprzyjających zdrowiu, a także wykreować świadomego konsumenta, który w higieniczny sposób spożywa zdrowe pokarmy. Przedstawienie zostało pozytywnie przyjęte przez oglądających i nagrodzone gromkimi brawami.


Informacja:Marta Rutkowska

nauczyciel- wychowawca w Szkole Podstawowej nr 4

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk