Logo
Wydrukuj tę stronę

REPREZENTANT NASZEGO SAMORZĄDU WICEMISTRZEM POLSKI W BIEGU NA 10 KM!

W dniu 17 maja 2014 roku w Myśliborzu w ramach 25. Edycji biegów „10-tka Myśliborska" zostały rozegrane Mistrzostwa Polski Samorządowców.

Bieg "10-tka" jest imprezą odbywającą się co roku w Myśliborzu - mieście położonym na wschodnim brzegu Jeziora Myśliborskiego, w południowozachodniej części woj. zachodniopomorskiego. Miasto i gmina stanowią atrakcyjną dla turystów okolicę z licznymi obszarami leśnymi oraz jeziorami, o czym można się przekonać przeglądając wizualizację trasy biegu głównego w zakładce "Mapa biegu". Jest to bieg na dystansie 10 km ulicami miasta przy ruchu ograniczonym (4 okrążenia po 2,5 km) po nawierzchni utwardzonej (asfalt, polbruk).

Zgodnie z regulaminem w Mistrzostwach Polski Samorządowców mogą wystartować: wójtowie, burmistrzowie, prezydenci miast, starostowie, marszałkowie, wojewodowie i ich zastępcy, przewodniczący rad gmin, miast, powiatów, sejmików wojewódzkich i ich zastępcy, radni gmin i miast, rad powiatowych oraz sejmików wojewódzkich, członkowie zarządów powiatów i województw, pracownicy urzędów gmin, miast, starostw powiatowych oraz urzędów marszałkowskich, wojewódzkich i ministerstw posłowie, senatorowie, ministrowie i ich zastępcy.

Naszą Gminę reprezentował pracownik Wydziału Rolnictwa, Gospodarki Nieruchomościami i Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Gryficach – Pan Łukasz Uldynowicz. Na trudnej technicznie trasie nasz zawodnik uzyskał czas 37 min i 18 sek, który dał II Miejsce w Mistrzostwach Polski Samorządowców.

Zapraszamy również na facebook'owy profil "10-tki" (tutaj) a naszemu współpracownikowi serdecznie gratulujemy!

źródło: mysliborka-mila.pl

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk