Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:24 września 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Dora, Gerard, Teodor
A+ A A-

MUZEUM I GALERIA BRAMA ZAPRASZA NA WERNISAŻ KRZYSZTOFA RAPSY

13 czerwca br. Muzeum i Galeria Brama w Gryficach zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Krzysztofa Rapsy. Początek spotkania z autorek godz. 17:00. Krzysztof Rapsa to malarz i grafik. Mieszka i tworzy w Koszalinie. We wrześniu 2012 r. w Seulu został okrzyknięty "poetą koloru", a najbardziej znaczące czaso­pisma i magazyny o sztuce zamieściły entu­zjastyczne opinie i recenzje zaliczając go do wybitnych abstrakcjonistów świata.

Wystawa Rapsy w Galerii Jang Eun Sun spowodowała, że stał się on najbardziej znanym współcześnie tworzącym polskim malarzem w Korei Płd. O malarstwie Rapsy napisały najpoważniejsze specjalistyczne magazyny i czasopisma, jak Misoolsidae, Culture & Business Jour­nal CNB + ARTiN i Tygodnik Kulturalny, a informacje i zdjęcia z otwarcia wystawy pojawiły się w The Korea Herald i The Ko­rea Times. The Art Magazine Misoolsidae zamieścił entuzjastyczne recenzje oceniając, że Rapsa należy do światowej czołówki abstrakcjonistów - "nie pretenduje, on już tam jest". Od kilku lat trwa jego artystyczna podróż po galeriach świata. Rok 2014 jest kolej­nym etapem przygody z jego malarstwem. Swoją twórczość zaprezentował w marcu br. w Galerii Raemian Samsung w Seulu, w Galerii d'Arte Collezione Saman w Rzymie w kwietniu ponownie w Korei Płd. - Gujke Art Museum Daegu.

Informacja: GDK

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk