Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:26 września 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Justyna, Łucja, Cyprian
A+ A A-

SPECJALNIE DLA RODZICÓW Z OKAZJI ICH ŚWIĘTA

Mama, Tata to przeważnie dwa pierwsze słowa, jakie dziecko wypowiada w swoim życiu. Słowa, które towarzyszą nam przez całe jego trwanie a które m.in. wyrażają miłość do dwojga najbliższych osób, które idąc obok wspierają nas najpierw w dzieciństwie, później w dorosłym życiu.

Nic dziwnego, że obchody „Dnia Mamy i Taty”, które corocznie organizowane są przez Zespół Piosenki i Ruchu „Tarantule” oraz Zespół Tańca Ludowego z LO im. B. Chrobrego w Gryficach pod kierunkiem Joli Nowak i Agnieszki Janeckiej – Kuty, w sali widowiskowej Gryfickiego Domu Kultury ściągają tłumy wyciskając łzy wzruszenia z oczu. Dziękujemy za wszystko…. Za to, że jesteście, że nas kochacie, że możemy zawsze na Was liczyć. Te piękne podziękowania w formie tańca, które „pająki” doprowadziły niemal do perfekcji, popłynęły ze sceny do zgromadzonych na sali rodziców, którzy wspólnie z zespołem świętowali ten wyjątkowy dzień.

Informacja, zdjęcia: Gryficki Dom Kultury

 

   

  

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk