Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:22 sierpnia 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Maria, Cezary, Tymoteusz
A+ A A-

KLASA III Z SP GÓRZYCA NA WYCIECZCE W TRZĘSACZU

Klasa III ze Szkoły Podstawowej w Górzycy zwyciężyła w konkursie plastycznym pt. ”Legendy Trzęsacza”. Multimedialne Muzeum na Klifie zorganizowało w ramach nagrody głównej wycieczkę do Trzęsacza, która odbyła się 12 czerwca 2014 r. Była niesamowitą przygodą podczas której zwiedziliśmy niesamowite miejsca.

Wraz z uczniami i opiekunami z Zespołu Edukacyjno-Terapeutycznego Publicznego Gimnazjum z Mrzeżyna autokarem udaliśmy się wszyscy do Pogorzelicy, skąd pojechaliśmy kolejką wąskotorową do Trzęsacza. Jest to perła kolejek wąskotorowych w Europie. Piękna, zabytkowa kolejka jechała malowniczą trasą Wybrzeża Rewalskiego, zatrzymując się na odnowionych stacjach. Po podróży kolejką, już w Trzęsaczu, udaliśmy się na zwiedzanie kolejnego zabytku - Ruin Kościoła św. Mikołaja w Trzęsaczu. Po obejrzeniu ruin zwiedziliśmy najnowocześniejsze Multimedialne Muzeum na Pomorzu Zachodnim, w którym byliśmy prowadzeni  przez ekspozycję w całości poprzez dźwięk i obraz.

Po prezentacji nasyceni wrażeniami zostaliśmy zaproszeni przez Panią Dyrektor muzeum na pyszną pizzę do Bistro u Neptuna, słodki poczęstunek i na spotkanie z Neptunem.

Po dniu pełnym wrażeń, zmęczeni, ale bardzo zadowoleni wszyscy wróciliśmy szczęśliwie do domu.

Informacja: Barbara Skryplonek- wychowawczyni klasy

 

 


 

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk