Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:26 września 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Justyna, Łucja, Cyprian
A+ A A-

WIOSENNE SPOTKANIE GRYFICKICH MINISTRANTÓW

Dnia 21.06.2014 r. odbyło się spotkanie byłych i obecnych ministrantów w parafii Wniebowzięcia NMP w Gryficach. Spotkanie rozpoczęło się Eucharystią o godz. 15.00, której przewodniczył ks. Paweł Wiśniewski. Homilię wygłosił ks. proboszcz Kazimierz Półtorak. W czasie Mszy Świętej został promowany jeden chłopiec na ministranta.

Po uczcie duchowej ministranci przeszli do zaprzyjaźnionej strzelnicy LOK w Gryficach przy ul. Rodziewiczówny 12. Tam mogli posilić się smażoną kiełbaską oraz uczestniczyć w turnieju strzeleckim. W kategorii pistoletu pneumatycznego pierwsze miejsce zajął Marek Narożniak, drugie Marek Ziółkowski i na trzecim uplasował się Mariusz Bednarczuk. Natomiast w kategorii karabinu pneumatycznego wygrał Henryk Chmiel, na drugim uplasował się Ryszard Ćwirko, a na trzecim Marek Ziółkowski.

Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę, opiekunowi Klubu Strzeleckiego „Baszta” panu Marianowi Radeckiemu za udostępnienie obiektu oraz wszystkim organizatorom. Czekamy na następne wspólne spotkanie.

 

Tekst: ks. Paweł Wiśniewski

Foto: Marek Narożniak

 

   

  

 

 

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk