Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:22 czerwca 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Paulina, Jan, Tomasz
A+ A A-

WIOSENNE SPOTKANIE GRYFICKICH MINISTRANTÓW

Dnia 21.06.2014 r. odbyło się spotkanie byłych i obecnych ministrantów w parafii Wniebowzięcia NMP w Gryficach. Spotkanie rozpoczęło się Eucharystią o godz. 15.00, której przewodniczył ks. Paweł Wiśniewski. Homilię wygłosił ks. proboszcz Kazimierz Półtorak. W czasie Mszy Świętej został promowany jeden chłopiec na ministranta.

Po uczcie duchowej ministranci przeszli do zaprzyjaźnionej strzelnicy LOK w Gryficach przy ul. Rodziewiczówny 12. Tam mogli posilić się smażoną kiełbaską oraz uczestniczyć w turnieju strzeleckim. W kategorii pistoletu pneumatycznego pierwsze miejsce zajął Marek Narożniak, drugie Marek Ziółkowski i na trzecim uplasował się Mariusz Bednarczuk. Natomiast w kategorii karabinu pneumatycznego wygrał Henryk Chmiel, na drugim uplasował się Ryszard Ćwirko, a na trzecim Marek Ziółkowski.

Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę, opiekunowi Klubu Strzeleckiego „Baszta” panu Marianowi Radeckiemu za udostępnienie obiektu oraz wszystkim organizatorom. Czekamy na następne wspólne spotkanie.

 

Tekst: ks. Paweł Wiśniewski

Foto: Marek Narożniak

 

   

  

 

 

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*