Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:22 czerwca 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Paulina, Jan, Tomasz
A+ A A-

XVII FESTYN WIEJSKI W GÓRZYCY

W dniu 07 czerwca 2014 r. odbył się już XVII Festyn Wiejski w Górzycy. Tradycyjnie organizatorami była Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Górzycy oraz jednostka OSP w Górzycy.

Licznie przybyli goście, absolwenci i rodzice mieli okazję skorzystać z różnych atrakcji, m.in. malowania twarzy i paznokci, czesania fryzur, loterii fantowej, kiermaszu ciast upieczonych przez naszych rodziców, pokazów strażackich, strzelania z wiatrówki, konkursów z nagrodami oraz prezentacji tańca towarzyskiego.

Spędzony czas umilały występy artystyczne uczniów naszej szkoły oraz zespół muzyczny. Jak co roku główną nagrodą w loterii był rower górski.

Gośćmi specjalnymi byli uczniowie wraz z wychowawcami z ZSP im. Czesława Miłosza w Gryficach kontynuujący akcję „Pamiętajmy o Malwinie”. Przygotowali i przeprowadzili konkurs wiedzy o bajkach dla najmłodszych uczestników festynu.

Składamy serdeczne podziękowania Prezesowi Zarządu Banku Spółdzielczego w Gryficach oraz wszystkim, dzięki którym udało się nam zorganizować tegoroczny festyn.

 

 

 

 

 

 

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*