Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:26 września 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Justyna, Łucja, Cyprian
A+ A A-

XVII FESTYN WIEJSKI W GÓRZYCY

W dniu 07 czerwca 2014 r. odbył się już XVII Festyn Wiejski w Górzycy. Tradycyjnie organizatorami była Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Górzycy oraz jednostka OSP w Górzycy.

Licznie przybyli goście, absolwenci i rodzice mieli okazję skorzystać z różnych atrakcji, m.in. malowania twarzy i paznokci, czesania fryzur, loterii fantowej, kiermaszu ciast upieczonych przez naszych rodziców, pokazów strażackich, strzelania z wiatrówki, konkursów z nagrodami oraz prezentacji tańca towarzyskiego.

Spędzony czas umilały występy artystyczne uczniów naszej szkoły oraz zespół muzyczny. Jak co roku główną nagrodą w loterii był rower górski.

Gośćmi specjalnymi byli uczniowie wraz z wychowawcami z ZSP im. Czesława Miłosza w Gryficach kontynuujący akcję „Pamiętajmy o Malwinie”. Przygotowali i przeprowadzili konkurs wiedzy o bajkach dla najmłodszych uczestników festynu.

Składamy serdeczne podziękowania Prezesowi Zarządu Banku Spółdzielczego w Gryficach oraz wszystkim, dzięki którym udało się nam zorganizować tegoroczny festyn.

 

 

 

 

 

 

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk