Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:24 września 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Dora, Gerard, Teodor
A+ A A-

MŁODZIEŻOWA ORKIESTRA DĘTA OSP Z GRYFIC NA MIĘDZYNARODOWYM FESTIWALU ORKIESTR DĘTYCH W ŁOBZIE

Po sobotnim sukcesie przyszedł czas na kolejne konfrontację z orkiestrami nie zrzeszonymi w struktury Ochotniczych Straży Pożarnych. Młodzież z Gryfic tym razem spotkała się z pozostałymi orkiestrami województwa Zachodniopomorskiego a mianowicie z Drawskiem Pomorskim, Świdwinem, Goleniowem, Łobzem, oraz zakładową Dolną Odrą.

W Łobzie od wielu lat odbywa się finał oraz Wojewódzki Festiwal Orkiestr Dętych. Jak każdego roku i tym razem do Łobza by rywalizować w kategorii: międzynarodowy przemarsz oraz musztra paradna przyjechały zespoły z Serbii, Ukrainy, Białorusi, Rosji, oraz Niemiec. Gryfickie MODY wystartowały w kategoriach, scena festiwal wojewódzki, przemarsz międzynarodowy, musztra międzynarodowy, Mażoretki międzynarodowy. Jak okazało się około godziny 18 po całodziennych zmaganiach Gryficka Orkiestra troszkę namieszała zabierając: - I miejsce za koncert sceniczny w kategorii młodzieżowej - II miejsce za przemarsz międzynarodowy - III miejsce za musztra międzynarodowy - IV miejsce mażoretki międzynarodowy Niedziela w Łobzie zakończyła dwu dniowe zmagania festiwalowe, już za dwa tygodnie Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP z Gryfickiego Domu Kultury wyjeżdża do Niemiec na Mistrzostwa Europy Orkiestr Marszowych do malowniczej miejscowości Rastede.

 

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk