Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:26 września 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Justyna, Łucja, Cyprian
A+ A A-

MŁODZIEŻOWA ORKIESTRA DĘTA WYGRYWA V WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD ORKIESTR DĘTYCH OSP WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO

Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP z Gryfic wygrywa V Wojewódzki Przegląd Orkiestr Dętych OSP województwa zachodniopomorskiego. Przegląd połączony był z XXIII Regionalny Przegląd Orkiestr Ochotniczych Straży Pożarnych który odbył się w przepięknej miejscowości Połczyn Zdrój. W sobotę Młodzież z Gryfic rywalizował w dwóch obowiązkowych kategoriach: koncert na sceniczny oraz gra w marszu.

Tym razem Gryfickie MODY rywalizowały z MOD OSP z Płot oraz Orkiestrą Dętą OSP Sławno. Sobota okazała bardzo szczęśliwym dnie podsumowującym pięć lat pracy młodzieży z Kapelmistrzem Krzysztofem Malicki pod którego kierownictwem już druga orkiestra będzie reprezentowała województwo zachodniopomorskie na finale krajowym w 2015 roku. Do najbliższego Festiwalu Orkiestr Dętych Ochotniczych Straży Pożarnych to właśnie Orkiestra OSP z Gryfickiego Domu Kultury jest Reprezentacyjną Orkiestrą Województwa Zachodniopomorskiego. Z orkiestrą pracują Jolanta Nowak oraz Agnieszka Janecka- Kuta grupa Mażoretek .Sekcją instrumentów dętych drewnianych opiekuje się Aleksandra Nieszporek a nad całościom czuwa Kapelmistrz Krzysztof Malicki.

 

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk