Błąd
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/gryfice/public_html/gryfice.eu/images/noc
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/noc


Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:19 czerwca 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Gerwazy, Protazy, Julianna
A+ A A-

FOTORELACJA Z NOCY ŚWIĘTOJAŃSKIEJ W SMOLĘCINIE

Jedynie pogoda zawiodła podczas tegorocznej „Nocy świętojańskiej- Smolęcin 2014”. Poza tym było wszystko to, co świetnie znamy z poprzednich lat, stanowiący wstęp do wakacji zorganizowany w tym roku po raz ósmy. Jak zawsze inicjatywa wypłynęła od mieszkańców Sołectwa Smolęcin i Łopianów, którzy przy współpracy z Gryfickim Domem Kultury poświęcili czas pieniądze i własną pracę po to by zaproszeni goście czuli się u nich jak w domu.

Czy się udało? Na to pytanie sami Państwo musicie sobie odpowiedzieć. Przypomnijmy jedynie, że jak co roku w Smolęcinie były plecione przez miejscowe panny wianki, muzyka ludowa w wykonaniu m.in kapeli „Przepióreczka”, występy Zespołu Tanecznego „Mamba” z Warsztatu Terapii Zajęciowej oraz zespołu pracowników Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym. Bawiący się mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności w konkursie na wianek świętojański oraz w zawodach strzeleckich z karabinka pneumatycznego, natomiast na miłośników potraw regionalnych czekały dwa wspaniałe dziki.

Finałem biesiady, co też stanowi już pewnego rodzaju tradycję był występ grupy disco polo w tym roku był to Effekt.

Informacja, zdjęcia: Gryficki Dom Kultury


{gallery}noc{/gallery}

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*