Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:22 sierpnia 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Maria, Cezary, Tymoteusz
A+ A A-

ORKIESTRA Z GRYFIC NA EUROPEAN OPEN CHAMPIONSHIPS 2014

Już za kilka dni Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP działająca przy Gryfickim Domu Kultury będzie reprezentowała Polskę na Mistrzostwach Europy, w kwalifikacjach do mistrzostw świata orkiestr marszowych federacji WAMSB. Cała impreza odbywać się będzie w malowniczej miejscowości Rastede położonej w Dolnej Saksonii w Niemczech.

W Tegorocznym Festiwalu Rasteder Musiktage udział weźmie 57 orkiestr z siedmiu krajów, łączna liczba zgłoszonych uczestników to ponad 2500 osób. Mistrzostwa te są podsumowaniem sezonu koncertowego gryfickiej MOD OSP z Gryfic, która to w sezonie 2014 kilku krotnie odbierała tytuły laureata w kategoriach musztra, scena oraz koncert sceniczny. Młodzież z Gryfic pierwszy raz będzie reprezentowała Polskę na tak dużym festiwalu. Ogromnym zaszczytem dla naszej młodej orkiestry jest zaproszenie do wzięcia udziału w ceremonii otwarcia u boku zaproszonych gości z całego świata, Holandii, Danii, Niemiec, Tajlandii, Chin, Austrii oraz Polski reprezentowanej przez 61 osobową delegację z Gryfic. W drodze na festiwal gryficka młodzież zagra i zatańczy w Haide Park, jednym z największych tego typu obiektów w Europie. Gryfickie MODY spędzą tam cały dzień korzystając ze wszystkich atrakcji, relaksując się i odpoczywając przed najtrudniejszymi występami w dotychczasowej 5 letniej historii. Młodzieżowa Orkiestra Dęta bardzo dziękuje za wsparcie finansowe rodzicom młodych artystów .W realizacji wyjazdu na Mistrzostwa Europy pomogły Gmina Gryfice, Starostwo Powiatowe w Gryficach, podziękowania kierujemy również do Banku Spółdzielczego w Gryficach oraz PKO BP Oddział 1 w Gryficach.

 

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk