Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:24 września 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Dora, Gerard, Teodor
A+ A A-

PRACE NAD AKTUALIZACJĄ STRATEGII GMINY GRYFICE

Dnia 25.06.2014 r. o godz. 12:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego odbyło się spotkanie zespołu zadaniowego powołanego ds. aktualizacji Strategii Rozwoju Gminy Gryfice. Spotkanie prowadził Zastępca Burmistrza Gminy Gryfice – Zbigniew Chabowski.

Na spotkaniu przedstawiono zadania proponowane przez Zespół Placówek Oświatowych, Zakład Gospodarki Komunalnej w likwidacji oraz Wydział Ogólnoadministracyjny Urzędu Miejskiego w Gryficach do ujęcia w Strategii Rozwoju Gminy Gryfice. Podczas spotkania głos zabrali: Bogusław Fluderski, Grzegorz Burcza, Stanisław Hołubczak, Komendant Straży Pożarnej, Krzysztof Kałęcki oraz Tomasz Malczewski.

Z uwagi na nieliczną obecność przedsiębiorców ustalono kolejny termin spotkania z przedsiębiorcami na dzień 09.07.2014 r. na godz. 17:00, które odbędzie się w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego. Wyznaczono także termin- do dnia 10.07.2014 r., w którym istnieje możliwość składania propozycji zapisu nowych zadań w Strategii Gminy Gryfice. Propozycje należy przesyłać na adresy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Sporządziła: M. Bęgowska

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk