Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:22 czerwca 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Paulina, Jan, Tomasz
A+ A A-

KONFERENCJA PRASOWA BURMISTRZA GRYFIC ANDRZEJA SZCZYGŁA

Na czwartek, 31 lipca 2014 r. Burmistrz Gryfic Andrzej Szczygieł już po raz drugi zaprosił przedstawicieli lokalnych mediów na „robocze śniadanie” w celu omówienia bieżących spraw gminy.

W spokojnej, rzeczowej atmosferze przedyskutowano przede wszystkim kwestie związane z przebiegiem letniego wypoczynku dzieci w gminie Gryfice. Ponadto szefowie miejskich instytucji związanych z kulturą przedstawili harmonogram wydarzeń kulturalnych na terenie gminy Gryfice do końca wakacji. Prawdopodobnie jeszcze w sierpniu na gryfickich Błoniach funkcjonować będzie kino plenerowe.

Burmistrz Andrzej Szczygieł odniósł się także do zasad funkcjonowania nowej pływalni, której otwarcie planowane jest już za kilka tygodni. Burmistrz zadeklarował dużą determinację w pozyskiwaniu kolejnych środków na budowę pływalni, co w żadnym stopniu nie zakłóci funkcjonowania basenu w bieżącym stadium.

Poruszono również kwestię Domu Pracy Twórczej, który od 15-go lutego został przejęty przez Gryficki Dom Kultury. W wyniku debaty pojawiły się różne koncepcje funkcjonowania obiektu.

Burmistrz zaprosił na kolejne spotkanie, które odbędzie się  14 sierpnia br.

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*