Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:18 czerwca 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Elżbieta, Paula, Marek
A+ A A-

NABÓR WNIOSKÓW W TRYBIE CIĄGŁYM NA ZADANIA Z ZAKRESU EDUKACJI EKOLOGICZNEJ

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie ogłasza nabór wniosków w trybie ciągłym do wyczerpania środków na projekty z zakresu edukacji ekologicznej ochrony przyrody. Zarząd informuje, iż nabór wniosków ma charakter otwarty i obowiązuje od dnia 1 stycznia do 30 października 2016 r.

Celem naboru jest wyłonienie najlepszych i najciekawszych projektów z zakresu edukacji ekologicznej i ochrony przyrody realizowanych na terenie województwa zachodniopomorskiego. Szczegółowe informacje na temat przyjmowania, weryfikacji poprawności formalnej i oceny merytorycznej wniosków oraz przygotowania ich rozliczania zawierają dokumenty opublikowane na stronie internetowej. Zgodnie z obowiązującymi "Zasadami udzielania pomocy finansowej ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie" za termin złożenia wniosku uznaje się datę wpływu kompletnego wniosku do Funduszu.

więcej informacji (wraz z dokumentacją) na stronie: https://www.wfos.szczecin.pl/biezace-wydarzenia/1193-ii-nabor-wnioskow-w-trybie-ciaglym-na-zadania-z-zakresu-edukacji-ekologicznej-i-ochrony-przyrody-na-rok-2016.html


Informacja: wfos.szczecin.pl© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*