Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:26 kwietnia 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Maria, Marcelina, Marzena
A+ A A-

NABÓR WNIOSKÓW W PROGRAM INTERREG POŁUDNIOWY BAŁTYK

Drugi nabór wniosków w ramach programu Interreg Południowy Bałtyk rozpocznie się 9 maja i potrwa do 17 czerwca 2016 r. Nabór otwarty będzie dla wszystkich osi priorytetowych.

Drugiemu naborowi wniosków towarzyszyć będzie szereg szkoleń, warsztatów i konsultacji, organizowanych przez Wspólny Sekretariat oraz Punkty Kontaktowe zlokalizowane w Gdańsku, Szczecinie i Olsztynie. Zachęcamy do śledzenia na bieżąco stron internetowych ww. instytucji oraz do korzystania z ich oferty. Pierwsze konsultacje już w marcu, a warsztaty już na początku kwietnia! 

Dodatkowych informacji udzielają pracownicy Wspólnego Sekretariatu oraz Punktów Kontaktowych. W ramach Ministerstwa Rozwoju informacji o programie udzielają:

  • Pani Inga Kramarz, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
  • Pani Karolina Piądłowska-Firlej, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

więcej informacji o konkursie: https://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/strony/wiadomosci/nabor-wnioskow-w-programie-interreg-poludniowy-baltyk/

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*