Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:24 marca 2019 roku  |  Imieniny obchodzą: Gabriel, Marek, Gabor
A+ A A-

NABÓR WNIOSKÓW W PROGRAM INTERREG POŁUDNIOWY BAŁTYK

Drugi nabór wniosków w ramach programu Interreg Południowy Bałtyk rozpocznie się 9 maja i potrwa do 17 czerwca 2016 r. Nabór otwarty będzie dla wszystkich osi priorytetowych.

Drugiemu naborowi wniosków towarzyszyć będzie szereg szkoleń, warsztatów i konsultacji, organizowanych przez Wspólny Sekretariat oraz Punkty Kontaktowe zlokalizowane w Gdańsku, Szczecinie i Olsztynie. Zachęcamy do śledzenia na bieżąco stron internetowych ww. instytucji oraz do korzystania z ich oferty. Pierwsze konsultacje już w marcu, a warsztaty już na początku kwietnia! 

Dodatkowych informacji udzielają pracownicy Wspólnego Sekretariatu oraz Punktów Kontaktowych. W ramach Ministerstwa Rozwoju informacji o programie udzielają:

  • Pani Inga Kramarz, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
  • Pani Karolina Piądłowska-Firlej, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

więcej informacji o konkursie: https://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/strony/wiadomosci/nabor-wnioskow-w-programie-interreg-poludniowy-baltyk/

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk