Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:18 czerwca 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Elżbieta, Paula, Marek
A+ A A-

KONSULTACJE UE: ECENA EX POST EFS W KONTEKŚCIE PROGRAMOWANIA 2007-2013

Komisja Europejska rozpoczęła konsultacje społeczne w kontekście oceny ex post Europejskiego Funduszu Społecznego w okresie programowania 2007-2013.

Tytuł
Konsultacje społeczne w kontekście oceny ex post Europejskiego Funduszu Społecznego w okresie programowania 2007-2013

Obszary polityki
Edukacja, Zatrudnienie, Równość szans, Sprawiedliwość i prawa podstawowe, Polityka regionalna, Sprawy społeczne, sieci transeuropejskie, Młodzież

Grupy docelowe
Do wzięcia udziału w tych konsultacjach zachęcamy wszystkich obywateli oraz wszystkie organizacje. Szczególnie zależy nam na tym, by odpowiedzi udzieliły strony bezpośrednio zaangażowane w EFS w okresie programowania 2007-2013: podmioty zaangażowane w zarządzanie programami operacyjnymi, w tym państwa członkowskie, instytucje zarządzające, organy wykonawcze na wszystkich szczeblach, partnerzy społeczni i inni partnerzy reprezentowani w komitecie monitorującym, podmioty zaangażowane w realizacje projektów.

Czas trwania konsultacji: 03/02/2016 - 27/04/2016

Cel konsultacji
Konsultacje mają na celu zapoznanie się z opiniami ogółu społeczeństwa oraz stron bezpośrednio uczestniczących w Europejskim Funduszu Społecznym (EFS) w okresie programowania 2007-2013 w 28 państwach członkowskich UE. Konsultacje stanowią uzupełnienie analizy i szeregu badań tematycznych zleconych przez DG EMPL w ramach oceny ex post EFS.

Jak przesłać odpowiedź
Odpowiedzi mogą nadsyłać osoby prywatne, a także organizacje i instytucje państwowe.

W celu przesłania odpowiedzi należy przejść na stronę konsultacji: https://ec.europa.eu/eusurvey/... (kwestionariusz dostępny jest w językach angielskim, niemieckim i francuskim).

Zapoznaj się z (w języku angielskim).

Dane kontaktowe dział Komisji: DG EMPL, Dział G4 Ewaluacja i ocena wpływu
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
adres pocztowy: Unit G 4: Evaluation & Impact Assessment DG Employment, Social Affairs & Inclusion
European Commission B-1049 Bruksela BELGIA

Aby zapewnić przejrzystość, organizacje proszone są o podanie do wiadomości publicznej istotnych informacji na swój temat poprzez zarejestrowanie się w rejestrze służącym przejrzystości oraz zobowiązanie się do przestrzegania związanego z nim kodeksu postępowania. Odpowiedzi przedłożone przez organizacje niezarejestrowane są publikowane oddzielnie.


informacja pochodzi z portalu: ngo.pl

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*