Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:22 czerwca 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Paulina, Jan, Tomasz
A+ A A-

"ŚRODA Z FUNDUSZAMI" DLA PRZEDSIĘBIORSTW NA ROZWÓJ W SZCZECINIE, KOSZALINIE, GRYFICACH, PYRZYCACH I SZCZECINKU

Już 2 marca 2016 r. zapraszamy do udziału w kolejnych, bezpłatnych spotkaniach z cyklu "Środa z Funduszami", wprowadzającymi do tematyki Funduszy Europejskich na lata 2014–2020.

Najbliższe spotkania są skierowane do przedsiębiorców zainteresowanych wsparciem Funduszy Europejskich na rozwój firm. Temat spotkań będzie jednolity we wszystkich Punktach Informacyjnych Funduszy Europejskich. Gwarantujemy także możliwość skorzystania z indywidualnych konsultacji!

Zapisz się na najbliższe spotkanie: 2 marca 2016 r. Środa z Funduszami.

Spotkania „Środa z Funduszami ” są organizowane w całej Polsce przez Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w każdą pierwszą środę miesiąca o godzinie 10.00. Podczas spotkań prowadzonych przez specjalistów ds. Funduszy Europejskich zostaną zaprezentowane podstawowe założenia, zasady, cele wykorzystywania środków unijnych w perspektywie finansowej 2014-2020 w ujęciu poszczególnych grup odbiorców.

Jednocześnie serdecznie zapraszamy do korzystania we wszystkie dni robocze z bezpłatnych usług Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich, w ramach których oferujemy:

  • konsultacje telefoniczne, mailowe oraz w siedzibach punktów w zakresie znalezienia źródeł dofinansowania pomysłów,
  • pomocy beneficjentom Funduszy Europejskich w przy realizacji, rozliczaniu projektów,
  • publikacje dotyczące Funduszy Europejskich, udział w szkoleniach, warsztatach, spotkaniach informacyjnych.

więcej informacji: http://rpo.wzp.pl/o-programie/konferencje-i-szkolenia/sroda-z-funduszami-dla-przedsiebiorstw-na-rozwoj-w-szczecinie-koszalinie-gryficach-pyrzycach-i-szczecinku

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*