Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:27 kwietnia 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Felicja, Teofil, Zyta
A+ A A-

PIERWSZA EDYCJA PROGRAMU TESCO "DECYDUJESZ, POMAGAMY"

Dzięki wsparciu naszej Fundacji 160 inicjatyw społecznych w środowiskach lokalnych otrzyma grant na realizację projektu społecznego. Zapraszamy do udziału w Programie „Decydujesz, pomagamy”.

Program „Decydujesz, pomagamy” jest wspólną inicjatywą Tesco oraz Fundacji Tesco Dzieciom, która jest strategicznym partnerem tej inicjatywy oraz fundatorem puli grantów w wysokości 800 000 PLN. Celem tego działania jest wsparcie i promocja zaangażowania społecznego w rozwój lokalnych społeczności.

Program skierowany jest do organizacji pozarządowych i nieformalnych grup mieszkańców aktywnie działających w środowiskach lokalnych. Nagrodami w konkursie jest 160 grantów, każdy na kwotę 5 000 PLN z przeznaczeniem na realizację projektu społecznego. Wybór zwycięskich projektów będzie odbywał się dwustopniowo: w pierwszej kolejności Komisja Grantowa dokona wyboru najciekawszych projektów, które zostaną poddane głosowaniu przeprowadzonym lokalnie wśród klientów sklepów Tesco.

Aby wziąć udział w programie należy zgłosić swój projekt społeczny, zgodnie z wymaganiami regulaminowymi, które dostępne są na stronie www.tesco.pl/pomagamy.

Za przebieg formalny programu odpowiedzialna jest Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”, partner merytoryczny inicjatywy.

Jeżeli macie pomysł na to, jak poprawić jakość życia mieszkańców Waszej okolicy - zachęcamy do aplikowania w Programie. Wspólnymi siłami napiszmy szczęśliwą historię dla Waszych rodzin, sąsiadów i przyjaciół.

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*