Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:24 czerwca 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Danuta, Emilia, Jan
A+ A A-

MIKRODOTACJE 2016- SPOTKANIE INFORMACYJNE

31 marca 2016 roku mija termin składania wniosków o przyznanie mikrodotacji. Masz pomysł na realizację małej inicjatywy lokalnej w sferze pożytku publicznego? Jesteście młodą organizacja pozarządową i potrzebujecie sprzętu na rozpoczęcie działalności? Pomożemy Ci w sfinansowaniu tych działań.

W związku z powyższym zapraszamy na spotkania informacyjne dotyczące naboru, które odbędą się:

  1. w poniedziałek, 21 marca 2016 r. o godz. 13:45 w sali 403 w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Koszalinie, Racławicka 13;
  2. w środę, 16 marca 2016 r. o godz. 13:30 w sali 400 w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego WZ przy ul. Piłsudskiego 40-42 w Szczecinie.

Podczas spotkania dowiecie się Państwo, co należy zrobić i jakie warunki należy spełnić, aby starać się o wsparcie finansowe. Spotkanie w Szczecinie poprowadzi pani Marta Przeczewska – lokalny animatorka z Ośrodka Wspierania Ekonomii Społecznej dla Regionu Szczecińskiego, z kolei w Koszalinie pani Justyna Iwankiewicz doradczyni z Ośrodka Wspierania Ekonomii Społecznej dla Regionu Koszalińskiego.

więcej informacji: http://www.wws.wzp.pl/organizacje-pozarzadowe/projekt-partnerski-mikrodotacje/mikrodotacje-2016-spotkanie-informacyjne

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*