Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:22 czerwca 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Paulina, Jan, Tomasz
A+ A A-

KONKURS FUNDACJI KOMES "OBYWATEL - TO JA!"

Fundacja Inicjatyw Społeczno-Gospodarczych KOMES ogłosiła konkurs plastyczny dla uczniów zachodniopomorskich szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, w ramach zadania publicznego "OBYWATEL-TO JA! – cykl przedstawień teatralnych z pogadankami i grami oraz konkurs plastyczny " współfinansowanego z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego.

 

Zadaniem konkursowym jest wykonanie pracy plastycznej (technika dowolna) o tym, jak dzieci i młodzież postrzegają siebie jako obywatela obecnie lub w przyszłości wraz z krótkim opisem, kim według nich jest obywatel i jaka rolę pełni w społeczeństwie.

Uczestnicy konkursu będą podzieleni na 3 kategorie wiekowe: I: 6-10 lat, II: 11-15 lat, III: 16-20 lat, warunkiem uczestnictwa jest to, że muszą być to uczniowie. Autorzy zwycięskich prac otrzymają nagrody o wartości (w formie bonów do sklepów z multimediami i książkami):
I miejsca - 150 zł,
II miejsca - 100 zł,
III miejsca - 50 zł,
wyróżnienia.

Nabór prac na konkurs w terminie 01.05 - 15.06.2016 r.

Prace konkursowe wraz z podpisem (imię i nazwisko autora, rok urodzenia, nazwa szkoły i klasy) należy przesłać do dnia 15.06.2016 r. na adres:
Fundacja Inicjatyw Społeczno-Gospodarczych KOMES
ul. Gen. Rayskiego 3/19
70-426 Szczecin
z dopiskiem „Konkurs plastyczny”


Ogłoszenie wyniku konkursu nastąpi 18.06.2016 r. poprzez stronę internetową Fundacji KOMES. Nagrody zostaną wręczone osobiście lub przesłane pocztą.

więcej informacji: http://aktywneowes.pl/artykul/konkurs-plastyczny-fundacji-komes-pt-obywatel-to-ja-341

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*