Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:24 czerwca 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Danuta, Emilia, Jan
A+ A A-

XVI EDYCJI KONKURSU "NASZE KULINARNE DZIEDZICTWO- SMAKI REGIONÓW"

Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego, Polska Izba Produktu Regionalnego i Lokalnego oraz Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach, zapraszają do udziału w XVI edycji konkursu „Nasze Kulinarne  Dziedzictwo –Smaki Regionów”.
Konkurs odbędzie się  23 lipca 2016 r. w  Książnicy Pomorskiej w Szczecinie. Konkurs podzielony jest na dwie główne kategorie: na najlepszy  regionalny produkt żywnościowy i na najlepszą potrawę regionalną.

W kategorii na najlepszy regionalny produkt żywnościowy, zgłoszenia należy przesyłać do Zachodniopomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach:  Ewelina Pawłowicz, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ,  tel.91-479-40-29.

W kategorii na najlepszą potrawę regionalną, zgłoszenia należy przesyłać do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego: Paulina Makatun-Hałas, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , tel.  91-44-10-233.

Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić zgłoszenie (do pobrania poniżej) i przesłać do poszczególnych organizatorów do dnia 30 czerwca 2016 r. Szczegóły  udziału w konkursie określają regulaminy (do pobrania poniżej).

link do ogłoszenia: http://www.wrir.wzp.pl/aktualnosci/konkurs-nasze-kulinarne-dziedzictwo-smaki-regionow

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*